Dubai Vize İşlemleri

Dubai Online Vize Almak İçin Konsolosluğa Yada Başvurusu Merkezine Gitmenize Gerek Olmadan Vizeniz Mail Adresinize Gönderilmektedir.

Dubai vize başvurusu için web sayfamız üzerinden Online Vize Sekmesinde gerekli bilgileri ve gerekli evrakları online olarak sistemi yükleyerek Dubai Online vizenizi temin edebilirsiniz.

Evraksız ve bir çok prösüdür ile uğramanıza gerek yoktur. Eğer tarayıcınız yok ise iletişim kısmındaki Gsm numrasına gerekli belgelerin resmini çekerek kolay bir şekilde gönderebilirsniz.

Dubai vizesini alamak için yapmanız gerekenler Pasaportunuzun resimli olan sayfası kimlik fotokopisi ve bir adet resminizin fotoğrafını çekerek gönderdikten sonra Hesap Numaralarımız kısmından ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. işlemlerinizin sorun ilerlemesi durumunda vizeniz 48 saat için de olumlu yada olumsuz olarak sonuçlanmaktadır. Vizeniz hazır olduğunda mail adresinize gönderilmektedir.Yazıcıdan çıktı alarak seyhatiniz boyunca yanınızda bulundurmanız yeterlidir.

Dubai vizesi Tek girişli olup 29 ülkede kalma hahınız bulunmaktadır. Olası bir 29 gün den fazla kalınması durumunda cazai işlemler uygulanmaktadır.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir