Pasaport Başvurusu Nasıl Yapılır

3 ADIMDA PASAPORT BAŞVURUSU

1-E-Pasaport web sayfasından Öncelikle randevu almanız gerekmektedir, Randevu alırken tarifler bölgelere göre değişiklik göstermektedir. Türk Vatandaşları için alınması gereken pasaport  Umama Mahsus Bordo pasaporttur. Randevunuzu aldıktan sonra yapmanız gerekenler

2-Randevu Almış olduğunuz Emniyet Müdürlüğüne gitmeden önce, Pasaport harç Ücretini alan bankalardan  kaç yıllık çıkartmak istiyor iseniz harcı yatırarak ödeme Dekontunuz, Pasaport için yeni çekilmiş resim 2 adet ve T.C kimliğiniz ile gitmeniz gerekmektedir.

3-Almış olduğunuz randevu günü İlgili Emniyet Müdürlüğünde parmak iziniz alınarak Pasaportunuz adresinize gönderilmektedir.

Bu işlemeleri tamamladıktan sonra asıl sorun olan Schengen vizesini almak olacaktır tam bu noktada Avrupa Vize Hizmetleri sizler için  her konuda yanınızdadır. Gitmek istediğiniz ülke bayrağını seçerek gerekli evrakları ulaşabilirsiniz. Evraklarınızı hazırladıktan sonra bizleri arayarak vize için  başvuru merkezinden erken randevunuzun oluşturalmasında ve vizenizi en uzun süreli ve erken bir şekilde Avrupa Vize Hizmetleri aracılığı ile alabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir